
Cтілець STYLE чорний каркас/світло-сірий 03
- В наличии
- Код: STYLEL
2 284 ₴
+380 (50) 156-68-69
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал сидіння: оксамитова тканина
Матеріал каркасу: металева трубка з чорним покриттям
Колір сидіння: світло-сірий
Колір каркасу: чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 87 |
| Высота сидения | 48 |
| Глубина | 48 мм |
| Глубина сиденья | 44 мм |
| Цвет | Светло-серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Матеріал крісла | оксамитова тканина |
| Ширина | 52 |
- Цена: 2 284 ₴






