
Cтілець STEFAN чорний каркас/темно-сірий тк.
- В наличии
- Код: STEFANDGY
3 685 ₴
+380 (50) 156-68-69
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Intarsio STEFAN чорний каркас/темно-сірий тк.BALTIMOR ocean ( STEFANDGY ) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних. Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: металева трубка з глянцевим покриттям чорного кольору
Колір сидіння: темно-сірий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 76*67*52 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Цвет каркаса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 кг |
| Высота | 85,5 |
| Высота сидения | 51 |
| Глубина сиденья | 44,5 мм |
| Цвет | Темно-серый |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина | 58 |
| Ширина сиденья | 40 мм |
- Цена: 3 685 ₴






