
Cтілець KELLY чорний каркас/темний беж CDBL-40
- В наличии
- Код: KELLYDBE
3 491 ₴
+380 (50) 156-68-69
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал сидіння: оксамитова тканина
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним покриттям з функцією повороту
Колір сидіння: темний беж
Колір каркасу: чорний
Оберт 360º
Розмір коробки: 73*46,5*60 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Цвет каркаса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 59 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 73 |
| Высота сидения | 47 |
| Глубина сиденья | 48 мм |
| Матеріал крісла | оксамитова тканина |
| Ширина | 48 |
- Цена: 3 491 ₴

