
Cтілець SHELL чорний каркас/темний беж
- Нет в наличии
- Код: SHELLDBE
2 493 ₴
+380 (50) 156-68-69
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал сидіння: оксамитова тканина
Матеріал каркасу: металева трубка з чорним покриттям
Колір сидіння: темний беж
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 78*68*53 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Цвет каркаса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 88 |
| Высота сидения | 48 |
| Глубина сиденья | 42 мм |
| Цвет | Темний беж |
| Матеріал крісла | оксамитова тканина |
| Ширина | 51 |
- Цена: 2 493 ₴






