
Ватний матрац DOTINEM Тік 160х190 двоспальний
- В наявності
- Код: 211090
1 425 ₴
+380 (50) 156-68-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ватний матрац Тік підтримує комфортні умови для сну, радіючи своєму власнику демократичною вартістю, легкість і практичність. Основна відмінність між ватним матрацом Тік і стандартними товарами — це висока практичність і збільшений термін служби. Це досягається за рахунок піковки закріпкованими кнопками всієї поверхні матраца, а також застосування щільного чехла з 100% бавовни. Для наповнення ватного матраца використовується тюф’яна вата, яка має високу атмосферну систему і теплопровідність. Ватний матрац підходить: - Для диванів згладити нерівності і надати м'якість для спального місця; -на дамку для розкладів або ліжок; -а також медичних установ, дитячих садків, санаторій та гуртожитків. Для того щоб захистити ватні матраци від пошкоджень під час транспортування і значно зменшити суму доставки ми застосовуємо техніку вакуумування. Після отримання матраца він може бути трохи меншим, ніж його початкова форма, і тому протягом кількох днів перебував у стисненому і стисненому стані. Зробіль повертає свій заявлений розмір після 3-5 днів експлуатації. Рекомендується зняти упаковку і покласти матрац у горизонтальне положення, якщо необхідно, потягнути виріб з двох сторін за вуглі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOTINEM |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Висота | 7 см |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Наповнення матраца | тюфячна вата |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Розмір матраца, см | 160х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Ні |
| Форма матраца | прямокутний |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Антистатичні властивості матраца | Ні |
| Водонепроникний чохол | Ні |
| Повітропроникний чохол | Ні |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 160 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | тік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал чохла | Тік |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 425 ₴

