ціну знижено!

Стіл Тауер Вуд обідній діаметр 60 см
- В наявності
- Код: TabTaw60W
3 220 ₴
+380 (50) 156-68-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній стіл, круглий, стільниця з матеріалу ламінований МДФ, товщина стільниці 15 мм, дерев'яні ніжки, натуральне дерево, бук, колір натуральний, дерев'яні частини ніжок з'єднуються за допомогою металевих прутів чорного кольору, розмір столу: діаметр 60 см, висота столу 72 см. Тон і півтон допускається. *** Ніжки в розібраному вигляді, в окремій коробці. Рекомендуємо при складанні використовувати інструкцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Group SDM |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 720 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, метал |
- Ціна: 3 220 ₴

