
Стіл скляний круглий Імз Eames обідній діаметр 80 см
- В наявності
- Код: TEamesW
3 175 ₴
+380 (50) 156-68-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл скляний круглий на дерев'яних ніжках 80 см
Скляний стіл з скляною стільницею, яка виготовлена із загартованого скла 8 мм, ніжки виконані з дерева бук з металевими з'єднаннями, на ніжках встановлені пластикові заглушки для запобігання появи подряпин на поверхні підлоги, розмір стола: висота 73 см, діаметр стільниці 80 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Group SDM |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, метал |
- Ціна: 3 175 ₴

