
Стіл Платані прямокутний 120*60 см колір натуральний горіх GSDM
- В наявності 1 од.
4 611 ₴
+380 (50) 156-68-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барний стіл, основа металева чорного кольору, стільниця колір натуральний горіх прямокутна 120*60 см, висота столу 72 см. Стільниця для столу з HPL матеріалу, прямокутна, розмір 120*60 см, товщина 25 мм, кромка pvc, колір натуральний горіх. Опора для столу металева, пофарбована в чорний колір, висота 72 см, основа прямокутна, розмір основи внизу 40*70 см, регульовані ніжки. Стільниця універсальна і не має отворів під дану опору, для установки необхідно намітити місця для кріплення і прикрутити опору фурнітурою, що йде в комплекті. Застосування усередині приміщень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Group SDM |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал основи | Метал |
| Кількість опор | 1 (шт) |
| Можливість регулювання висоти столу | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 730 мм |
- Ціна: 4 611 ₴



