
Стіл Сеніо B високий квадратний 60*60 см колір бук
- Немає в наявності
- Код: SENIOHB
4 061 ₴
+380 (50) 156-68-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадратний стіл, стільниця з HPL матеріалу, товщина 25 мм, кромка pvc, ламінат, колір натуральний бук, поверхня стільниці нелакована, матова, металева чорна основа, розмір стільниці 60*60 см, висота столу 106 см .
Опора для столу металева, колір чорний, пофарбована епоксидною фарбою, висота 103 см, основа внизу кругла, діаметр 45 см, товщина круглої основи 8 мм, кріплення вгорі 23*23 см, діаметр труби 76 мм.
Стільниця для столу з HPL матеріалу квадратна, розмір 60*60 см, товщина 25 мм, кромка pvc, колір натуральний бук.
Стільниця універсальна і не має отворів під дану опору, для установки необхідно намітити місця для кріплення і прикрутити опору фурнітурою, що йде в комплекті! Застосування усередині приміщень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Group SDM |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал основи | Метал |
| Кількість опор | 1 (шт) |
| Можливість регулювання висоти столу | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 1060 мм |
- Ціна: 4 061 ₴

