
Дитяча постіль в ліжечко ранфорс бавовна 100% Вілюта блакитний 24281
- В наявності
- Код: 24281
465 ₴
455,70 ₴
-2%
+380 (50) 156-68-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри:
-
дитячий (простирадло 100х150 см, підковдра 105х145 см, наволочка 40х60 см–1 шт.)
Країна виробництва Україна
Матеріал Ранфорс
Підковдра з вирізом знизу
Розмір наволочки 40х60
Упаковка: Фірмова упаковка з ПВХ
Деталі: основними перевагами сатинових комплектів є
-
висока міцність
-
довговічність
-
не електризується
-
гігроскопічність
-
добре пропускає повітря і утримує тепло
-
не втрачає своїх фізичних властивостей після багаторазових прань
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viluta |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Блакитний |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 100 см |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 105 см |
| Довжина підковдри | 145 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простиня на гумці | Ні |
- Ціна: 455,70 ₴




