Топ

Стіл дизайнерський обідній GSDM Тюльпан G скляний круглий 80 см
- В наявності
5 235 ₴
+380 (50) 156-68-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній стіл скляний, круглий, діаметр стільниці 80 см, загартоване скло, товщина стільниці 8 мм, колір прозорий, основа металева, фарбована, діаметр внизу 50 см, колір білий, висота столу 73 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Group SDM |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 730 мм |
| Товщина стільниці | 8 мм |
| Діаметр | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | метал |
- Ціна: 5 235 ₴

