
Комплект 6112 Viluta постільної білизни Дитячий Ранфорс блакитний ведмедики Вілюта
- В наявності
- Код: 6112_blue
465 ₴
455,70 ₴
Дитячі комплекти постільної білизни мають бути виготовлені не лише з якісного матеріалу, але також мають бути абсолютно безпечними для вашої дитини. Саме такими є комплекти з тканини ранфорс. Ця постільна білизна має високу якість та ретельно продуманий дизайн. Завдяки переплетенню ниток, тканина ранфорс відмінно піддається багаторазовим пранням, не втрачає своєї форми і кольору.
Тканина: Ранфорс
Упаковка: Фірмова упаковка з ПВХ
Деталі: основними перевагами сатинових комплектів є
висока міцність
довговічність
не електризується
гігроскопічність
добре пропускає повітря і утримує тепло
не втрачає своїх фізичних властивостей після багаторазових прань
Розміри:
дитячий (простирадло 100х150 см, підковдра 105х145 см, наволочка 40х60 см–1 шт.)
Рекомендації:
перше та наступне прання при температурі не вище 40 °C;
перед завантаженням комплекту в пральну машину наволочку і підковдру необхідно вивернути навиворіт, для більш якісного прання.
Оптимальна температура для прасування – середній температурний режим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viluta |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Тип сировини | Натуральне |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Блакитний |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 100 см |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 105 см |
| Довжина підковдри | 145 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ранфорс |
| Дизайн і декор | З мультиплікаційним принтом |
| Розмір наволочки | 40х60 |
| Розмір простирадла | 100x150 |
| Спальний розмір | Дитячий |
| Розмір підковдри | 105x145 |
| Країна виробництва | Україна |
- Ціна: 455,70 ₴




