
Дитяча постільна білизна Вілюта в ліжечко Сатін Твіл 804 зайченята
- В наявності
- Код: 804_Baby
673,57 ₴
660,10 ₴
-2%
+380 (50) 156-68-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект постільної білизни в ліжечко Сатин Твілл
Тканина: Сатин Твіл 100% бавовна
Розміри та комплектація:
простирадло на гумці 120х60х10 см, підковдра 105х145 см, наволочка 40х60 см – 1 шт.
Упаковка: Подарункова фірмова коробка, додатково всередині вкладений подарунковий пакет.
Деталі: основними перевагами комплектів із Сатин Twill є:
-
м'якість та шовковистість
-
гарний легкий блиск
-
чудова повітропроникність
-
відмінна гігроскопічність
-
невисока ціна та практичність
-
довговічність
-
не викликає алергічних реакцій та подразнення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viluta |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 105 см |
| Довжина підковдри | 145 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простиня на гумці | Так |
- Ціна: 660,10 ₴





