
Комплект постільної білизни підлітковий 25401 ранфорс Viluta футбол
- В наявності
- Код: 21141
796 ₴
780,08 ₴
-2%
+380 (50) 156-68-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постільна білизна для дітей підліткове Футбол (1,5) Вілюта - купити в Дім Лео
- наволочка: 50х70;
- простирадло 214х150;
- підодіяльник 210х143.
100% бавовна, тканини ранфорс.
Деталі: основними перевагами комплектів з ранфорсу є:
- міцність;
- довговічність;
- не електризується;
- гігроскопічність;
- не втрачає своїх фізичних властивостей після багаторазових прань;
- добре пропускає повітря і утримує тепло.
Не сідає, не вицвітає! Відмінна якість недорого!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вилюта |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Спорт |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 214 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 143 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
- Ціна: 780,08 ₴





