
Комплект постільної білизни Viluta дитячий Сатин Stripe White
- В наявності
- Код: 00006128
689 ₴
675,22 ₴
Сатин Страйп (Stripe) - особливістю плетіння такої тканини є смуги, що чергуються (матова-глянцева), звідси і назва матеріалу: в перекладі з англійської stripe і є «смужка».
За своїми властивостями Сатин Страйп дуже близький до жакарду, і основна особливість такої тканини полягає в її малюнку: характерні смуги виходять не шляхом друку, а за рахунок особливого переплетення ниток.
На відміну від жаккарда, в якому переважають квіткові або абстрактні мотиви, Сатин Страйп є більш лаконічною, стильною тканиною, яка з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр.
При виробництві тканини Сатин Страйп використовуються тільки екологічно чисті барвники, які наносяться не на готовий матеріал, а використовуються для забарвлення окремих ниток перед плетінням.
Тонка, але міцна, з особливим шовковим блиском. Тканина складається виключно з натуральної бавовни без домішок, відрізняється відмінною якістю. Величезна різноманітність кольорів від спокійних до яскравих і зухвалих просто вразить вашу уяву, а також надихне на сміливі експерименти при облаштуванні своєї спальні.
Упаковка: Всі комплекти упаковані в подарункову коробку.
Деталі: основними перевагами комплектів Сатин Stripe є:
-
м'якість і шовковистість;
-
характерні блискучі смуги на лицьовій і виворітній стороні;
-
хороша повітропроникність і гігроскопічність
-
стильний, лаконічний дизайн
-
довговічність;
-
не викликає алергічних реакцій та подразнення.
Розміри і комплектація:
-
дитячий (простирадло на гумці 120х60х10 см, підковдра 105х145 см, наволочка 40х60 см – 1 шт.)
Рекомендації:
-
перша і наступні прання при температурі не вище 40 ° C;
-
перед завантаженням комплекту в пральну машину наволочку і підковдру необхідно вивернути навиворіт, для більш якісного прання.
-
оптимальна температура для прасування - середній температурний режим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viluta |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Білий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 105 см |
| Довжина підковдри | 145 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простиня на гумці | Так |
- Ціна: 675,22 ₴




