
Комплект постільної білизни 43 Вилюта Євро Єгипетська бавовна сатин
- В наявності
- Код: 43
3 286 ₴
3 220,28 ₴
Постільна білизна Преміум якість 43 Вілюта - купити в Дом Лео
Євро (простирадло 240*260, підковдра 220*200, наволочка 50*70+2 - 2 шт.);
Тканина Сатин Єгипетська бавовна
Упаковка: Всі комплекти упаковані в подарункову коробку, додатково всередині вкладений фірмовий подарунковий пакет.
Деталі: основними перевагами комплектів Сатин Єгипетська бавовна є:
-
реактивна техніка фарбування, при якій барвники проникають всередину структури волокон;
-
м'яка і шовковиста на дотик;
-
хороша повітропроникність і гігроскопічність
-
стильний, лаконічний дизайн
-
не викликає алергічних реакцій та подразнення.
-
добре пропускає повітря і утримує тепло.
-
витримує велика кількість прань, його легко прати та прасувати, практично не мнеться під час експлуатації;
-
матовий зворотний бік дозволяє не з'їжджати простирадлу з ліжка, при цьому блиск лицьовій поверхні забезпечує гарний зовнішній вигляд виробу;
-
прання до 40 градусів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вилюта |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Стать | Для дівчаток |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простиня на гумці | Ні |
- Ціна: 3 220,28 ₴




