
Стілець EVAN чорний каркас/капучино
- В наявності
- Код: EVANCAP
1 652 ₴
+380 (50) 156-68-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал сидіння: оксамитова тканина
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: капучино
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 69*47*50 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 89 |
| Висота сидіння | 50 |
| Глибина | 44 мм |
| Глибина сидіння | 39 мм |
| Колір каркаса | Чорний |
| Матеріал крісла | оксамитова тканина |
| Ширина | 44 |
| Ширина сидіння | 44 мм |
- Ціна: 1 652 ₴







