
Постільна білизна Вілюта підліткова сатін твіл 766 Viluta Залізниця
- В наявності
- Код: 766_pd
1 276 ₴
1 250,48 ₴
-2%
+380 (50) 156-68-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постільна білизна підліткова (1,5) сатін твіл 766 залізниця, потяги
- наволочка: 50х70;
- простирадло 214х150;
- підковдра на блискавці 210х143.
100% бавовна, тканина сатин. Міцна, приємна, натуральна, гігроскопічна.
Не сідає, не вицвітає і не скочується! Відмінна якість!
Деталі: основними перевагами сатинових комплектів є
- м'якість;
- міцність;
- довговічність;
- не електризується;
- гігроскопічність;
- добре пропускає повітря і утримує тепло.
догляд:
- перша і наступні прання при температурі до 40 ° C
- перед завантаженням комплекту в пральну машину наволочку і підковдру необхідно вивернути навиворіт, для більш якісного прання.
- оптимальна температура для прасування - низький температурний режим.
Всі комплекти впаковані у подарункові упаковки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вилюта |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 214 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 143 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простиня на гумці | Ні |
- Ціна: 1 250,48 ₴







