
Столовий комплект GSDM стіл Нурі 80х120 чорний + 4 прозорих стільця Тауер вуд А
- В наявності
15 610 ₴
Стіл Нурі — лідер у продажах завдяки сучасному дизайну, універсальності та високій якості
Обідній стіл, стильна модель для кухні, кафе, ресторану, стільниця з матеріалу ламінований МДФ, прямокутна стільниця, товщина 15 мм, дерев'яні ніжки з масиву натурального дерева бук, світлий відтінок, регульовані ніжки по висоті, розмір стільниці: ширина 120 см, глибина 80 см, висота столу 74 см.
Стілець пластиковий Тауер вуд А, сидіння з полікарбонату, ніжки дерев'яні, дерево натуральний бук, світлий відтінок, покриті прозорим акриловим лаком, між ніжками металеві прути, пофарбовані чорною епоксидною фарбою, сучасний дизайн, розмір: ширина сидіння 46 см, глибина сидіння 42 см, висота стільця від землі до верха спинки 82 см, висота від підлоги до сидіння 43 см. Цей стілець придумали більше півстоліття тому і він досі залишається одним із найзручніших стільців у світі. Свого часу він став першим стільцем із пластику, і саме з нього почалася мода на доступні дизайнерські меблі. Унікальність стільців у стилі Eames – це висока функціональність та універсальність сучасного стилю, що дозволяє використовувати його в абсолютно різних за дизайном та призначенням приміщеннях. Кількість у коробці: 4 од.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість персон | 4 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Стілець | 4 шт. |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Упаковка стільця/крісла/табурета | У розібраному вигляді |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 820 мм |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Ширина сидіння | 460 мм |
| Глибина сидіння | 420 мм |
- Ціна: 15 610 ₴

